Çerez Politikası

Veri koruma kanunları, özellikle de AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) anlamında sorumlu kurum:

Mr.Dijital Mustafa
Mr.Dijital Mustafa
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu Cad. Konaklama Sitesi Outlet Park Avm Blok No: 374 İç Kapı No: 63

Telefon: +90532 636 91 15
E-Mail: [email protected]
Website: https://www.dijitalmustafa.com/

Genel Açıklama

(Veri Koruma Yasası, DSG) temelinde, her kişi kişisel verilerinin kötüye kullanımından ve gizliliğinin korunmasından yararlanma hakkına sahiptir. Bu sayfaların işletmecileri kişisel verilerinizi ciddiye almaktadır. Kişisel verilerinizi yasal veri koruma düzenlemelerine ve bu gizlilik politikasına uygun olarak gizli tutuyoruz.

Web sitelerimizi barındıranlarla işbirliği içinde, verilerin yabancıların erişimine, kayıp, kötüye kullanım ya da sahteciliğe karşı korunması için mümkün olan en iyi önlemler alınmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan veri iletimi (örneğin, e-posta yoluyla iletişim kurarken) güvenlik açıkları içerebilir. Verilerin, üçüncü şahısların erişiminden tam olarak korunması mümkün değildir.

Bu web sitesindeki verilerin toplanması, işlenmesi ve kullanımı konusunda açıklamaya uygun olarak hareket ederek, bu web sitesini kullanarak verilerin toplanmasına, işlenmesine ve kullanımına onay vermiş olursunuz. Bu web sitesine kayıt olmadan da ziyaret edebilirsiniz. Bu sırada, örneğin, görüntülenen sayfalar veya alınan dosyanın adı, tarih ve saat istatistiksel amaçlarla sunucuda saklanırken, bu veriler doğrudan kişisel bilgilerle ilişkilendirilmeden saklanır. Mümkün olan durumlarda, özellikle ad, adres veya e-posta adresi gibi kişisel veriler gönüllü olarak toplanır. Verilerin üçüncü şahıslarla paylaşılması, onayınız olmadan gerçekleşmez.

(Veri Koruma Yasası, DSG) uyarınca, her kişi, mahremiyetinin korunması ve kişisel verilerinin kötüye kullanılmasına karşı korunma hakkına sahiptir. Bu sitelerin operatörleri kişisel verilerinizin korunmasını çok ciddiye almaktadır. Kişisel verilerinizi gizli olarak ve yasal veri koruma düzenlemelerine ve bu veri koruma beyanına uygun olarak ele alıyoruz.

Barındırma sağlayıcılarımızla işbirliği içinde, veritabanlarını yetkisiz erişime, kayba, kötüye kullanıma veya sahteciliğe karşı mümkün olan en iyi şekilde korumaya çalışıyoruz.

İnternet üzerinden veri aktarımının (örneğin e-posta yoluyla iletişim kurarken) güvenlik açıkları içerebileceğini belirtmek isteriz. Verilerin üçüncü şahısların erişimine karşı tamamen korunması mümkün değildir.

Bu web sitesini kullanarak, verilerin aşağıda açıklandığı şekilde toplanmasını, işlenmesini ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesi genellikle kayıt olmadan ziyaret edilebilir. Erişilen sayfalar veya erişilen dosyanın adı, tarih ve saat gibi veriler, bu veriler doğrudan sizinle kişisel olarak ilgili olmaksızın istatistiksel amaçlarla sunucuda saklanır. Kişisel veriler, özellikle isim, adres veya e-posta adresi mümkün olan her yerde gönüllülük esasına göre toplanır. Verileriniz sizin izniniz olmadan üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır.